Wczytuję dane...
Model: 59666
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: gwinner
Męskie spodnie rowerowe 3/4 PRO

Wykonane z wysokiej jakości włoskiej tkaniny firmy Carvico REVOLUTIONAL® , w technologiach najnowszej generacji, objętej dwoma patentami: 
jeden dla innowacyjnej konstrukcji i drugi dla procesu produkcyjnego. 
Niezwykle lekka, waży zaledwie 155 g / m², Revolutional ™ to idealne połączenie wszystkich zalet najnowocześniejszej tkaniny, 
jest idealnym partnerem dla najbardziej wymagających zajęć sportowych, jest ultra-cienka, 50% cieńsza niż standardowa tkanina, idealnie dopasowuje się do ciała jak druga skóra.
ZASTOSOWANIA
Jazda Na Rowerze, Bieganie, Narciarstwo, Sporty Motocyklywe, Łyżwiarstwo, Taniec, Żeglarstwo, Alpinizm, Triathlon, Stroje Kąpielowe, Moda, Bielizna.
SKŁAD
71% Poliamid Mikro
29% ElastanPoduszka Wykonana z wysokiej jakości włoskiej tkaniny, firmy DRPAD

DOC 90

Kształt poduszki zostały zaprojektowane w celu optymalizacji ogólnych wymiarów wkładki: wyściółka jest skalibrowana, aby nie ograniczać zakresu ruchów, sprawiając

że jazda jest bardzo wygodna. Poduszka została zaprojektowana przy współpracy rowerzystów, w oparciu o ich doświadczenie i potrzeby. 
Dzięki opatentowanej technologii Cutting Technology® poduszki są lżejsze niż produkty tej samej kategorii naszych konkurentów.

Krawędzie poduszki nie twardnieją, nawet gdy są mokre, zawsze pozostają bardzo elastyczne i miękkie. Żadna z wyściółek nie jest szyta.

HLC PU (Heliocell) proces poprawiający elastyczność, wytrzymałość i oddychalność.

Przepuszczalność powietrza jest bardzo duża, gdyż w trakcie produkcjii nie stosuje sie kleju: tkanina i pianka są łączone za pomocą laminowania na gorąco. 
Pianki są wysokiej jakości, wytrzymują upływ czasu i nie odkształcają się podczas długotrwałego użytkowania.

GRUBOŚCI: od 2 do 15 mm - Cutting Technology®

GĘSTOŚĆ: od 50 do 80/95/120 kg / m3 - Cutting Technology®

SKŁAD: 80% Poliamid - 20% Elastan